محصولات رزینی

آموزش ساخت میز اپوکسی رودخانه: میز رزین اپوکسی خود را تهیه کنید

آیا شما متقاعد شده اید که فقط می توانید یک میز رزین اپوکسی زیبا را از یک تولید کننده مبلمان با مهارت و فن دریافت کنید؟ دوباره فکر کنید! با دستورالعمل های گام به گام ما ، ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید با استفاده از رزین اپوکسی ، خودتان یک میز مخصوص تزئینات ایجاد کنید ، حتی بدون تجربه زیادی. همچنین می توانید ببینید که چه مواد و ابزارهایی برای این پروژه خلاق مورد نیاز است. با داشتن مواد مناسب و نکات بسیاری که الهام گرفته از تجربه عملی است ، چنین کاری راحت تر انجام می شود.

میز رودخانه اپوکسی چیست؟

میز رودخانه اپوکسی طراحی شده به صورت هنری، اکنون مدتی است که به عنوان یک روند مبلمان کاملاً در سراسر جهان باب شده است. این آثار هنری خلاق در ابتدا توانستند به عنوان یک روند در سراسر ایالات متحده گسترش یابد قبل از اینکه سرانجام توجه و توجه بیشتری در سراسر جهان به دست آورند. دلایل این امر کاملاً قابل درک است: یک میز رزین اپوکسی عملکرد بالا را با خلاقیت ، جذابیت شیک و لوکس بودن ترکیب می کند. در نتیجه ، هر قطعه با زیبایی شناسی غافلگیرانه بی انتها به یک اثر هنری مدرن تبدیل می شود. یک میز اپوکسی معمولاً می تواند در یک محیط روستایی با محتوای چوب طبیعی بسیار طبیعی و همچنین به یک شیروانی تمیز در شهر ادغام شود. زیبایی فوق العاده میز رودخانه رزین اپوکسی را نمی توان به هر طبقه سنتی از سبک های مبلمان موجود اختصاص داد. احتمالاً این روند مبلمان محبوبیت زیادی دارد زیرا می توانید هنگام طراحی یک میز رزین اپوکسی ، تصورات خود را عملی کنید. این امکانات از مدل میز کلاسیک گرفته تا قطعات با ظاهری عجیب و غریب با ترکیبی چشمگیر از رنگهای مختلف متغیر است.

 

epoxy-river-table

چوب مناسب برای میز چوب و رزین خود را انتخاب کنید

یکی از مهمترین تصمیمات هنگام ساخت یک میز موفقیت آمیز رودخانه اپوکسی، انتخاب چوب مناسب است. در این مرحله ، بیش از حد به قیمت توجه نکنید ، بلکه بیشتر روی مواد با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید. برای ساخت یک میز اپوکسی رودخانه ، شما باید از چوب طبیعی استفاده کنید. به عنوان مثال ، یک تخته اره از یک تنه درخت با ضخامت حداقل ۴ سانتی متر مناسب است. اگر تکه چوب هنوز دارای لبه طبیعی به همراه پوست اصلی باشد ، جلوه های جذاب دیگری حاصل می شود. چنین تابلوهای چوبی معمولاً در کارگاههای معتبر ، در نمایندگی های مخصوص چوب و یا در بسیاری از نقاط با تماس یا در اینترنت یافت می شود.

با کمی تلاش و هزینه کمتر ، معمولاً امکان بدست آوردن دو تخته چوبی از یک فروشگاه چوب دسته دوم وجود دارد. البته اینها معمولاً از جذابیت های مشابه تخته های چوبی طبیعی برخوردار نبودند. چوب از فروشگاه دسته دوم سپس از یک طرف با یک اره برقی بریده می شود تا در فاصله ای بین آنها قرار بگیرد. از هر کجا چوب را تهیه می کنید ، در هر صورت باید کاملاً خشک باشد. در حالت ایده آل ، رطوبت چوب مورد استفاده نباید از ۱۲٪ بیشتر شود.

شما می توانید برای خرید میز رزینی به این بخش مراجعه نمایید.

تخته های چوبی را برای مراحل بعدی آماده کنید

قبل از هر چیز ، دو روش برای رسیدن به یک میز شیک با رزین اپوکسی وجود دارد: از طرفی می توانید خودتان تخته های چوبی منتخب خود را برای صیقل دادن بیشتر با برش دادن آنها به اندازه و شکل دلخواه تهیه کنید. برای یک میز رودخانه تخته چوبی از وسطش بریده شده است. سپس می توانید مواد را با یک صاف کننده صاف کنید.

از طرف دیگر ، مطمئناً می توانید به یک کارگاه نجاری مورد نظر خود نیز بروید ، جایی که می توانید چوب خود را در کمترین زمان و توسط متخصصان مجرب تهیه کنید. در آنجا معمولاً تخته هایی با ضخامت ها و طول های زیادی پیدا خواهید کرد که می توانید به راحتی در سایز مورد نظر خود در محل مشاهده کنید و همچنین برای استفاده از آنها برنامه ریزی کنید.

اگر در کار نجاری تجربه کمی دارید یا تجربه ندارید یا زمان کمی در دسترس دارید ، هنوز می توانید به آرزوی میز رودخانه خود برسید.

 

 epoxy-river-table

قبل از ادامه کار ، باید دو قطعه چوب را دقیقاً یکبار دیگر اندازه بگیرید. آیا هر دو تخته چوبی دقیقاً به طول یکسان هستند؟ علاوه بر این ، لبه های جانبی باید دقیقاً در زاویه های نود درجه قرار بگیرند تا بعداً یک میز کاملاً مستطیل شکل ایجاد شود. برای یک نتیجه عالی ، هر دو تکه چوب نیز باید از ضخامت تقریبا یکسان و همچنین صاف برخوردار باشند.

ایجاد محیط کاری مناسب برای پروژه میز رزین رودخانه

رزین اپوکسی در اصل ماده ای بسیار متنوع است ، اما این ماده نیز تا حدی نسبت به چندین عامل حساس است. به منظور جلوگیری از بروز مشکلات از ابتدا ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که شرایط در محل کار شما تا حد امکان کامل باشد. از نظر کارایی و کیفیت رزین اپوکسی ، به عنوان مثال ، در اثر سرما شدید ، درجه حرارت بیش از حد بالا یا رطوبت ممکن است عملکرد رزین مختل شود. شرایط نامناسب در محیط کار نیز می تواند تأثیر منفی بر زمان خشک شدن طبیعی رزین مصنوعی انتخابی داشته باشد.

دمای مناسب برای پردازش اکثر رزین های اپوکسی معمولاً دمای ثابت در حدود ۲۰ درجه سانتیگراد در نظر گرفته می شود. در صورت شک ، درجه حرارت اتاق باید بیشتر از ۲۰ درجه سانتیگراد باشد ، اما هرگز به طور قابل توجهی زیر آن نباشد.

همچنین نباید اختلاف دما را با توجه به محل نگهداری خاص در اتاق دست کم گرفت: اگر دماسنج در سطح چشم دمای پردازش ایده آل ۲۰ درجه سانتیگراد را نشان دهد ، درجه حرارت در نزدیکی کف می تواند به طور قابل توجهی پایین باشد. در دمای اتاق حدود ۲۰ درجه سانتیگراد ، حتی ممکن است دمای مرجع در کف فقط کمی بیش از ۱۵ درجه سانتیگراد باشد.

ذخیره سازی رزین اپوکسی در کف در این شرایط دما می تواند به همین دلیل باشد که حباب های آزار دهنده در تعداد زیادی در رزین مصنوعی شکل می گیرد. حتی با داشتن خشک کن هوای گرم ، جدا کردن همه آنها از مواد بسیار سخت می شود.

بنابراین در هر صورت ، اگر به طور کلی مواد خود را روی یک قفسه یا میز کار قرار دهید ، بهتر خواهد بود. این امر معمولاً کمک می کند که خشک و بدون گرد و غبار باشد،علاوه براین خاک کف زمین نیز روی سطح جسم قرار نمی گیرد.

گام به گام نحوه ساخت میز رودخانه اپوکسی

مرحله ۱:  پوست خارجی چوب جدا کرده و آنرا صیقل کنید

اول از همه ، پوست ، که هنوز هم می تواند به چوب بچسبد ، باید با دقت برداشته شود. اگرچه معمولاً به خودی خود کاملاً تزئینی است ، اما با رزین اپوکسی مورد استفاده ، یک چسب بهینه ایجاد نمی کند. لبه های چوب را نیز باید از پوست تمیز کرده و با دست با کاغذ سمباده صیقل کنید . این به شما سطوح تمیز و صافی می دهد که بعدا می توانند به خوبی با رزین سخت کننده بپیوندند.

در مرحله بعد ، سطوح بزرگ و صاف عناصر چوبی خود را تا زمانی که صاف نشود سمباده کنید. این معمولاً با یک سمباده ویژه انجام می شود. اگر ابتدا از ۸۰ گرت استفاده می کنید و با کمترین تلاش ممکن می توانید به نتیجه رضایت بخش برسید و سپس به آرامی کار خود را تا رسیدن به  ۲۲۰ گریت دقیقتر انجام دهید. هر وقت اندازه رنده را تغییر می دهید ، چوب باید به طور کامل از گرد و غبار آزاد شود. با این حال در  قسمت های باریک معمولاً کار با سمباده کاغذی آسان تر از یک دستگاه سمباده زن است.

پایان این مرحله پردازش ، حذف کامل همه باقیمانده های گرد و غبار از چوب است. شما می توانید این کار را خیلی سریع با استفاده از یک جاروبرقی معمولی خانگی انجام دهید.

مرحله ۲: ترک ها / سوراخ ها را پر کرده و سطح چوب را آب بندی کنید

در این مرحله ابتدا باید انواع ناهمواری ها مانند ترک ها و مناطق متخلخل در چوب پر شود. برای این کار شما به سادگی از رزین لمینیت شفاف استفاده می کنید. از آنجا که برخی از این مناطق ناهموار می توانند در مکانهای نسبتاً نامساعد در حاشیه یک قطعه کار قرار بگیرند ، توصیه می کنیم لبه ها را با نوار چسب ابعادی باثبات آماده کنید. این کار باعث می شود که رزین به طور غیرقابل کنترل از لبه عبور نکند.

پس از اینکه مناطق پر شده به اندازه کافی خشک شدند ، مرحله بعدی آب بندی کامل تکه چوب است. در اینجا نیز از همان رزین لمینیت برای پر کردن ترک ها و سوراخ ها استفاده می کنید. آن را نسبتاً زیاد در تمام سطح چوب بپاشید تا بعداً از ایجاد حباب جلوگیری شود. خرید یک براش بدون مو و با کیفیت خوب برای این مرحله کاملا به صرفه است. اگر موهای شل قلم مو به داخل رزین مصنوعی توزیع شده وارد شوند ، به سختی می توانند دوباره انها را بیرون بیاورید. سپس این سیلانت شفاف ابتدا باید خوب خشک شود. فقط برای این مرحله باید حداقل ۵ ساعت زمان انتظار را برنامه ریزی کنید. رزین مصنوعی بخصوص به طور مساوی در دمای ۱۸ تا ۲۴ درجه سانتیگراد خشک می شود. هنگامی که درزگیر سطح بالاخره کاملاً خشک است ، باید لبه های داخلی را به صورت دستی با کاغذ سنباده سمباده کنید. اگر مناطقی را که بعداً رزین و چوب با هم تماس پیدا می کنند، با کاغذ سمباده به خوبی صیقل دهید ، در مرحله بعد پس از تماس رزین و چوب می توانند بویژه در لبه ها چسبندگی بی نظیری را داشته باشید. این نکته ای است که کمتر کسی به ان اشاره دارد.

مرحله ۳: ساخت قالب

اکنون زمان آن رسیده است که یک قالب مناسب با توجه به اندازه میز اپوکسی مورد نظر بسازید. این امر به ویژه در تابلوهای به اصطلاح MDF بسیار آسان و ارزان است. در ابتدا ، ممکن است این یک چالش به نظر برسد ، اما در اصل ، دستیابی به این نکته چندان دشوار نیست. تابلوهای MDF را با ضخامت تخته ۱۶ میلی متر برای ساخت کارخانه توصیه می کنیم. این امر در مورد پنل زیرین و همچنین در مورد پانل های جانبی نیز صدق می کند. شما باید پایه ها را حداقل ۱۵ میلی متر بالاتر از سطح میز استفاده کنید. قطعات جانبی را می توان به قسمت زیرین پیچ داد یا با چسب داغ بهم چسباند.

پس از پیچ دادن یا چسباندن قسمت های مختلف به یکدیگر ، لبه ها را باید علاوه بر آن مهر و موم کنید. برای این کار می توانید از سیلیکون حمام ساده و شفاف استفاده کنید. فقط اینکه در آب بندی بسیار دقت کنید تا  فرم شما واقعاً ۱۰۰٪ محکم شود. به عنوان یک نتیجه از مهر و موم معیوب ، رزین اپوکسی مایع می تواند بعداً در لبه ها به بیرون درز کند ، که این به معنی کار و هزینه بیشتری خواهد بود.

قالب مهر و موم شده نهایی باید سرانجام با ماده رهاسازی درمان شود. اگر این کار انجام نشود ، رزین اپوکسی می تواند بعد از خشک شدن به شدت به تخته های MDF بچسبد. سپس رها کردن میز رزین اپوکسی خود را از قالب بدون صدمه اساسی بسیار دشوار خواهد کرد. روش های مختلفی برای جلوگیری از این امر وجود دارد. به عنوان مثال ، می تواند تمام سطوح داخل قالب را با نوار بچسبانید. اما می توان از واکس رهاسازی مایع نیز استفاده کرد. اسپری چندین باره قالب (تا حداکثر سه لایه برای یک سطح صاف) با اسپری سیلیکون یا اسپری تفلون همچنین می تواند چسبندگی بیش از حد بین تخته ها و رومیزی رزین اپوکسی را خنثی کند.

مرحله چهارم: چوب را در قالب نهایی خود قرار دهید

از اهمیت ویژه ای برخوردار است که فرم شما کاملاً مسطح انتخاب شده باشد. شما نباید فقط آن را چشمی تنظیم کنید ، بلکه در صورت لزوم از گوه های چوبی استفاده کنید تا فضای کاری شما به تراز صحیح برسد. از این گذشته ، به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که هیچ رزین اپوکسی مایع در حین ریخته گری روی لبه یک طرف قالب بیرون نمی ریزد. پس از کنترل کافی این نیاز اصلی ، می توانید چوب را در قالب قرار دهید. قطعه چوب خود را دقیقاً در موقعیتی قرار دهید که می خواهید آن را با رزین اپوکسی بپوشانید. به سادگی از چندین گیره موازی استفاده کنید تا چوب در موقعیت مورد نظر ثابت شود.

 

epoxy-river-table

هنگام ساخت یک میز رودخانه ، رزین به طور کلی فقط باید در رودخانه تهیه شده و در کل سطح میز فرو نرود. برای اطمینان از این امر می توانید از سیلیکون بهداشتی برای ایجاد یک سد کوچک در فاصله حدود ۱ تا ۲ سانتی متر از لبه های داخلی عناصر چوبی استفاده کنید.

مرحله ۵: رزین اپوکسی خود را مخلوط کنید

حال ابتدا باید مقدار رزین اپوکسی برای میز خود را محاسبه کنید. بعد ،رزین اپوکسی مخلوط می شود. به دلایل سلامتی ، همیشه باید از ماسک مناسب ، دستکش مناسب نیتریل و عینک محافظی که ناحیه چشم را پوشانده است ، استفاده کنید.

می توانید رزین اپوکسی را در یک سطل با اندازه مناسب مخلوط کنید. در حالت ایده آل ، این باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا مقدار مورد نیاز رزین را در یک عمل مخلوط کردن واحد نگه دارد. سطل همچنین باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا فاصله ایمن از لبه فوقانی حفظ شود تا در هنگام مخلوط کردن هیچگونه رزین اپوکسی مایع بر روی لبه نماند. به منظور جلوگیری از گرمازدگی در اثر واکنش شیمیایی از انباشت زیاد در مخلوط ، سطل نباید باریک و زیاد باشد بلکه بیشترین قطر ممکن را داشته باشد.

در این مرحله بار دیگر متوجه خواهید شد که رزین اپوکسی یکی از مواد حساس تر است. به محض عبور از سطح پر شدن معینی در ظرف یا یک مقدار کل خاص ، مخلوط هم زده به دلیل ویژگی گرمازدگی واکنش شیمیایی بسیار داغ می شود.

در بعضی موارد ، مواد حتی ممکن است شروع به جوشیدن کنند و به عنوان یک عارضه جانبی ، برای پردازش بیشتر ابری شوند یا اصلاً قابل استفاده نباشند. در صورت تردید ، بهتر است با استفاده از چند لایه روی یکدیگر ، این ماده را ریخته یا از رزین مخصوص ریخته گری استفاده کنید. این که آیا شما باید از این طریق پیش بروید بستگی به ماده مورد استفاده شما دارد. همچنین به شرایط دقیق پروژه خود بستگی دارد اگر می خواهید خودتان یک میز اپوکسی بسازید: بسته به ضخامت برنامه ریزی شده از رومیزی و حداکثر ضخامت لایه ممکن محصول شما ، باید تصمیم بگیرید که قصد دارید میز اپوکسی را چند لایه درست کنید و یا می خواهید کل مقدار مورد نیاز را یکجا مخلوط کنید.

اطلاعات مورد نیاز برای برنامه ریزی دقیق را در اطلاعات تولید کننده برای رزین های اپوکسی مورد استفاده خود پیدا خواهید کرد. یا رزین اپوکسی ای را انتخاب کنید که با یک بار ریختن پر شود یا در غیر این صورت به ضخامت حداکثر لایه مشخص شده کاملاً نزدیک به ضخامت واقعی برسید.

رعایت دستورالعمل های سازنده برای نسبت اختلاط بهینه ضروری است. هنگامی که مقادیر مورد نیاز رزین مایع و سخت کننده را به درستی اندازه گیری کرده اید ، می توانید آنها را با استفاده از مته ای که دارای اتصال دلخواه مناسب است ، به راحتی و کاملاً با یکدیگر مخلوط کنید.

اگر حباب های هوا در طول مخلوط کردن در رزین تشکیل می شوند ، می توانید با حرارت یک اسلحه گرمایی آنها را از بین ببرید. با این حال ، مراقب باشید که فقط به اندازه حرارت لازم برای افزایش حباب های هوا از مواد استفاده کنید. گرمای بیش از حد رزین در غیر این صورت می تواند تأثیر بسیار منفی بر کیفیت بگذارد.

مرحله ششم: رنگ آمیزی رزین برای ایجاد اثر آب

 

epoxy-river-table

اگر قرار است در زمان ریخته گری اثر چشمگیر آب حاصل شود ، همیشه ارزش سرمایه گذاری روی رزین اپوکسی را دارد که می تواند با یک مرحله، ریخته گری شود.

برای دستیابی به یک ظاهر متقاعد کننده آب ، رنگدانه های رنگی مناسب را در دو مؤلفه مخلوط کنید. برای انجام این کار ، ابتدا باید رزین را به دو ظرف جداگانه تقسیم کنید ، برای مثال در نسبت ۱: ۱٫۵ ، سپس یک رنگدانه فلزی در فیروزه را به مقدار بیشتر و یک رنگدانه مات به رنگ آبی به مقدار کمتری اضافه کنید. با این حال ، این پیشنهادات رنگی خاص فقط توصیه ما برای یک پروژه با نمای آب است. البته ، می توانید تخیل خود را خودتان اجرا کنید و ترکیب های رنگی غیرمعمول را امتحان کنید.

حالا دوباره دو انتخاب دارید که می خواهید رزین اپوکسی را درون قالب جدول اپوکسی پر کنید: می توانید رزین را از دو مخلوط مخلوط بصورت متناوب در قسمت های کوچکتر پر کنید یا رزین را از هر طرف به همان شکل در قالب به صورت همزمان بریزید. اگر رزین اپوکسی فلزی را با حرکت دایره ای درون قالب بریزید ، به یک نتیجه نهایی بسیار پر جنب و جوش خواهید رسید.

بعد از ریختن رزین درون قالب ، می توانید از چوب یا ابزار مشابهی برای تکمیل الگوی رنگ نیز استفاده کنید.

پس از آن ، شما باید اجازه دهید رزین اپوکسی به اندازه کافی مطابق با اطلاعات تولید کننده ، بماند و سفت شود.

مرحله ۷: میز رزین کریستالی و چوب درون آن

با راهنمای میز اپوکسی ما ، شما نه تنها می توانید پروژه هایی با ظاهر رودخانه به صورت جذابی انجام دهید. همچنین تعداد تقریباً نامتناهی از طرح ها وجود دارد که می تواند میز رودخانه خانگی شما را به یک اثر هنری خارق العاده تبدیل کند. برای انجام این کار ، ابتدا اولین لایه رزین اپوکسی بلوری شفاف را بین دو تخته چوبی خود می ریزید. شما باید با دقت و سرعت نیز کار کنید. سپس این لایه اول را به مدت زمان کمی با خشک کن هوای گرم، گرم می کنید. شما هرگز نباید بیش از ۳ ثانیه در یک نقطه هدف قرار دهید تا از گرمازدگی در مواد جلوگیری شود و باعث زرد شدن آن نشود.

در مرحله بعد ، لایه رزین اپوکسی دوم به اصطلاح “B Stage” دنبال می شود: تا زمانی که لایه اول هنوز کاملاً خشک نشده باشد ، ریخته می شود ، اما هنوز هم یک قوام کمی چسبنده روی سطح آن دارد. مواظب باشید تا زمان مناسب استفاده از لایه دوم را از دست ندهید. فقط اگر سطح لایه اول هنوز چسبنده باشد ، کاملاً با لایه دوم رزین اپوکسی به هم می پیوندد. با این حال ، اگر خیلی دیر شده است ، بهتر است صبر کنید تا لایه اول کاملاً خشک شود. سپس می توانید قبل از استفاده از لایه بعدی ، سطح لایه اول را با یک دانه ۲۲۰ به دقت سمباده بزنید. همچنین فراموش نکنید که قبل از ریختن لایه دوم ، گرد و غبار ایجاد شده در هنگام سنباده را کاملاً از بین ببرید.

هنگام ساختن یک میز اپوکسی ، هنگامی که عناصر تزئینی مانند سنگریزه یا کریستال مخصوصاً زیبا در رزین اپوکسی تعبیه شده باشد ، جلوه های زیبایی ممکن است. در صورت امکان باید این کار را انجام دهید. اگر این مواد جامد به لایه دوم رزین ریخته شوند ، عملاً دیگر نمی توانند به سمت پایین غرق شوند ، اما توسط لایه ای که قبلاً سخت شده است ، در حالت نگهدارنده قرار می گیرند.

در آخر ، رزین باقی مانده را درون قالب خود پر کرده و می گذارید که خوب خشک شود. مجدداً ، دستورالعمل های سازنده را در مورد چگونگی کامل ساختن رزین به مدت طولانی دنبال کنید.

 

epoxy-river-table

مرحله ۸: بالای میز را از قالب و سمباده جدا کنید

در مرحله بعد ، میز کاملاً خشک شده خود را از قالب آن خارج می کنید. توصیه می کنیم ابتدا کلیه گیره ها و پیچ های موازی را از قالب جدا کرده و سپس با استفاده از چکش پلاستیکی و اسکنه ، بالای میز را از فرم خود ساخته خود جدا کنید. پس از انجام این کار ، لبه های بالای میز نیز می توانند سمباده شوند. این کار معمولاً با دست انجام می شود. توصیه می کنیم ابتدا از سمباده با مقیاس ۸۰ شروع کرده و سپس قدم به قدم تا ۴۰۰ سمباده کنید. در انتها ، نباید هیچ رزینی روی چوب باقی بماند.

مرحله نهم: پولیش کردن

در این مرحله ، اکنون می توانید پولیش نهایی را انجام دهید که کاملاً از چوب تابلو فرش اپوکسی خانگی شما محافظت می کند. به عنوان مثال ، می توانید از بالای میز خود ظاهری طبیعی تر و نسبتاً مات ارائه دهید. برای دستیابی به این هدف ، لازم است که بالای میز (و به ویژه جریان رزین) را با دستگاه پولیش و خمیر صیقل دهنده مناسب صیقل دهید. این کار باعث می شود تا همه آثار سمباده حذف شود تا سطح بسیار شفافی ایجاد شود.

 

epoxy-river-table

می توانید با پخش کردن روغن مناسب با یک پارچه نرم به طور مساوی بر روی کل سطح میز خود ، ظاهر مات را بدست آورید. با استفاده از این تکنیک ساده ، می توانید چوب را به راحتی و به طور موثر آب بندی کنید. شما فقط باید یک بار این مرحله را انجام دهید.

 

epoxy-river-table